حرکت تمام هستی به سمت عدالت
96 بازدید
موضوع: سایر
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0
به برکت طلوع فجر انقلاب اسلامی در 22 بهمن شاهدموج اسلام‌گرایی در خاورمیانه هستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نسیم»، با اشاره به حرکت تمام هستی به سمت عدالت، اظهار داشت: برخی از مستکبرین گمان می‌کردند می توانند با زور جلوی عدالت را بگیرند، اما به لطف خدا و ارشادات امام راحل نور طلوع کرد و بساط ظلم و ستم شاهنشاهی برچیده شد.

 

به برکت طلوع فجر انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 است که شاهد بیدار شدن موج اسلام‌گرایی در خاورمیانه هستیم.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار «نسیم» با اشاره به بیداری موج اسلام‌گرایی در خاورمیانه گفت: نکته‌ای که در اعتقادات ما وجود دارد عادل بودن خداوند است و چون عدل یکی از صفات خداوند است، پس هیچگاه خداوند به سمت ظلم که از مظاهر بدی است، نمی رود.

وی افزود: ظلم به خاطر وجود شیطان، حرص، فقر و... به وجود می‌آید که هیچکدام از این موارد در ذات اقدس الهی راه ندارد. با عنایت به عدالت خداوند تمام موجودات به سمت کمال در حرکتند و این کمال‌طلبی که در فطرت تمام انسان‌ها است ظلم و استبداد را برای هیچ موجودی نمی‌پذیرد.

آقاتهرانی در ادامه خاطر نشان کرد: برخی زورگویان فکر می‌کنند می توان جلوی عدالت را گرفت ولی ما شاهد بودیم با ارشادات امام راحل و دستورات اسلام و ائمه اطهار(ع ) نور در کشور ایران طلوع کرد و مردم ما در مقابل نظام شاهنشاهی ایسادند، اما باید منتظر باشیم تا قرص کامل خورشید که امام زمان(عج) است، ظهور و جهان را از عدالت پر کند.